Live

Gheorghe Hagi demonstrează încă o dată că are toleranță zero față de actele de indisciplină. În urma unor imagini apărute în presă, „Regele“ a decis să îl trimită la izolare pe Cosmin Matei. Mijlocașul n-a respectat regulile de distanțare socială impuse de conducătorii clubului în plină pandemie de coronavirus și cel mai probabil va părăsi pe FC Viitorul la finalul campionatului.

Cei mai îndreptățiți să vorbească despre efectele negative ale infectării cu virusul Sars-Cov2 asupra activității unui club de fotbal sunt cei de la Dinamo și CFR Cluj. Cele două exemple se pare că n-au...

După două victorii și o remiză, FC Viitorul a suferit aseară prima înfrângere în play-out-ul Ligii Întâi la fotbal. Constănțenii au cedat la Ploiești, în fața Chindiei Târgoviște, cu scorul de 2-1, golul decisiv fiind înscris cu un minut înainte de final meciului.

Cu o echipă complet schimbată față de primul meci disputat de la reluarea campionatului, la Ovidiu, FC Viitorul s-a văzut condusă pe tabela de marcaj după doar zece minute...

Dacă aveți informații care pot deveni o știre, vă rugăm să ni le transmiteți pe WhatsApp, la nr.: 0774402233