Un constănţean a sărbătorit Ziua Naţională a României făcând o baie în mare - VIDEO
01 decembrie 2022
Redactia DTV
Publicitate
Un constănţean a sărbătorit într-o manieră inedită Ziua Naţională şi a făcut o baie în mare, deşi temperatura exerioară era de 3 grade Celsius, iar cea a apei mării de aproximativ 13 grade Celsius.
Este vorba despre alergătorul Arun Asan, din Techirghiol. La ieşirea din apă, bărbatul a transmis şi un mesaj: “La mulţi ani, România! La mulţi ani, români!”. Gestul său a fost filmat de prietenii săi şi urcat pe o reţea de socializare.
Publicitate
Eveniment
Social
Externe
Sănătate
Educație
-INCREDIBIL!-NU-s-au-putut-abține.-Vizitatorii-au-plecat-acasă-cu-un…-„suvenir”-de-la-Cazinoul-din-Constanța-(2).jpeg)
Cazinoul din Constanța a fost vandalizat
-Echipamente-ultramoderne-și-siguranță-crescută-în-noul-bloc-operator-de-la-SCJU-Constanța-(4).jpg)
Florin Mitroi: „Investim în spitale moderne și condiții demne pentru pacienți”
-Școala-„Ion-Jalea”-din-Constanța-intră-în-renovare.-Investiția-este-peste-15-milioane-de-lei-(3).jpeg)
Școala „Ion Jalea” din Constanța, modernizată cu fonduri europene
Grădinița cu Program Prelungit nr. 33, modernizată energetic cu fonduri europene
1.400 metri plasă monofilament și 24 kilograme de pește capturat ilegal, descoperite de către polițiștii de frontieră tulceni
„Trenurile Soarelui 2025” pornesc la drum: zeci de garnituri spre litoral, începând cu 14 iunie
Programul Social „RESPECT” 2025: înscrierile continuă lunar între 1 și 20
Mai multe
URMĂREȘTE


DESPRE GRIJILE VIEȚII


DE LA MOARTE LA VIAȚĂ


IUBIREA CARE UCIDE


APOSTOLIA MILENIULUI III


PUTEREA CRUCII


URMAREA LUI HRISTOS

