CT BUS: Autobuzele de pe majoritatea liniilor circulă cu dificultate și pot înregistra întârzieri, carosabilul a fost inundat în mai multe zone din Constanţa

25 noiembrie 2023
Redactia DTV
Publicitate
CT BUS anunţă că autobuzele de pe majoritatea liniilor circulă cu dificultate și pot înregistra întârzieri după ce în mai multe zone din oraș carosabilul a fost inundat.
Din același motiv CT BUS a
scos temporar din circulație autobuzele electrice și le-a înlocuit cu cele marca Isuzu, au transmis reprezentanții CT BUS.
Măsura va fi pastrată câtă vreme condițiile meteorologice prezintă un risc pentru funcţionarea acestora.
Publicitate
Eveniment
Social
Externe
Sănătate
Educație
-INCREDIBIL!-NU-s-au-putut-abține.-Vizitatorii-au-plecat-acasă-cu-un…-„suvenir”-de-la-Cazinoul-din-Constanța-(2).jpeg)
Cazinoul din Constanța a fost vandalizat
-Echipamente-ultramoderne-și-siguranță-crescută-în-noul-bloc-operator-de-la-SCJU-Constanța-(4).jpg)
Florin Mitroi: „Investim în spitale moderne și condiții demne pentru pacienți”
-Școala-„Ion-Jalea”-din-Constanța-intră-în-renovare.-Investiția-este-peste-15-milioane-de-lei-(3).jpeg)
Școala „Ion Jalea” din Constanța, modernizată cu fonduri europene
Grădinița cu Program Prelungit nr. 33, modernizată energetic cu fonduri europene
1.400 metri plasă monofilament și 24 kilograme de pește capturat ilegal, descoperite de către polițiștii de frontieră tulceni
„Trenurile Soarelui 2025” pornesc la drum: zeci de garnituri spre litoral, începând cu 14 iunie
Programul Social „RESPECT” 2025: înscrierile continuă lunar între 1 și 20
Mai multe
URMĂREȘTE


DESPRE GRIJILE VIEȚII


DE LA MOARTE LA VIAȚĂ


IUBIREA CARE UCIDE


APOSTOLIA MILENIULUI III


PUTEREA CRUCII


URMAREA LUI HRISTOS

