TULCEA. O ambulanță care ducea la spital o femeie însărcinată, blocată în zăpadă. GALERIE FOTO

01 decembrie 2020
Redactia DTV
Publicitate
Tulcea, într localitățile Nalbant și Cataloi. A fost nevoie de intervenția jandarmilor pentru ca femeia să ajungă la spital.
„O ambulanţă, care transporta la spital o femeie însărcinată, a rămas blocată în zăpadă pe un drum din judeţul Tulcea, între localitatea Nalbant şi Cataloi. Ambulanţa abia preluase o pacientă gravidă care a solicitat ajutor pentru a ajunge la maternitate întrucât urma să nască”, se arată în comunicatul Jandarmeriei Tulcea.
La fața locului s-au deplasat jandarmii care, după o intervenție ce a durat jumătate de oră, au reușit să deblocheze ambulanța care și-a continuat drumul către spital.
Sursă foto: Libertatea
Publicitate
Galerie Foto
Social
Externe
Sănătate
Educație
-INCREDIBIL!-NU-s-au-putut-abține.-Vizitatorii-au-plecat-acasă-cu-un…-„suvenir”-de-la-Cazinoul-din-Constanța-(2).jpeg)
Cazinoul din Constanța a fost vandalizat
-Echipamente-ultramoderne-și-siguranță-crescută-în-noul-bloc-operator-de-la-SCJU-Constanța-(4).jpg)
Florin Mitroi: „Investim în spitale moderne și condiții demne pentru pacienți”
-Școala-„Ion-Jalea”-din-Constanța-intră-în-renovare.-Investiția-este-peste-15-milioane-de-lei-(3).jpeg)
Școala „Ion Jalea” din Constanța, modernizată cu fonduri europene
Grădinița cu Program Prelungit nr. 33, modernizată energetic cu fonduri europene
1.400 metri plasă monofilament și 24 kilograme de pește capturat ilegal, descoperite de către polițiștii de frontieră tulceni
„Trenurile Soarelui 2025” pornesc la drum: zeci de garnituri spre litoral, începând cu 14 iunie
Programul Social „RESPECT” 2025: înscrierile continuă lunar între 1 și 20
Mai multe
URMĂREȘTE


DESPRE GRIJILE VIEȚII


DE LA MOARTE LA VIAȚĂ


IUBIREA CARE UCIDE


APOSTOLIA MILENIULUI III


PUTEREA CRUCII


URMAREA LUI HRISTOS

