JUDEȚUL CONSTANȚA. Un bărbat a murit după ce a fost lovit de un bivol

21 septembrie 2022
Redactia DTV
Publicitate
Polițiști din cadrul Poliției orașului Ovidiu, la data de 12 septembrie, în jurul orei 16.30, au fost sesizați, prin apel 112, de către o femeie, cu privire la faptul că, la ferma sa din extravilanul orașului Ovidiu, un bărbat, de 42 de ani, ar fi fost împuns cu coarnele de un bivol, în zona abdominală.
Deplasați la fața locului, polițiștii au identificat persoanele în cauză, bărbatul fiind transportat la spital, prezentând mai multe plăgi deschise.
În urma complicațiilor suferite, la data de 15 septembrie, bărbatul în cauză a decedat, la spital.
În cauză a fost întocmit un dosar de cercetare penală sub aspectul săvârșirii infracțiunii de ucidere din culpă.
Sursă foto: ziaruldeiasi.ro
Publicitate
Social
Externe
Sănătate
Educație
-INCREDIBIL!-NU-s-au-putut-abține.-Vizitatorii-au-plecat-acasă-cu-un…-„suvenir”-de-la-Cazinoul-din-Constanța-(2).jpeg)
Cazinoul din Constanța a fost vandalizat
-Echipamente-ultramoderne-și-siguranță-crescută-în-noul-bloc-operator-de-la-SCJU-Constanța-(4).jpg)
Florin Mitroi: „Investim în spitale moderne și condiții demne pentru pacienți”
-Școala-„Ion-Jalea”-din-Constanța-intră-în-renovare.-Investiția-este-peste-15-milioane-de-lei-(3).jpeg)
Școala „Ion Jalea” din Constanța, modernizată cu fonduri europene
Grădinița cu Program Prelungit nr. 33, modernizată energetic cu fonduri europene
1.400 metri plasă monofilament și 24 kilograme de pește capturat ilegal, descoperite de către polițiștii de frontieră tulceni
„Trenurile Soarelui 2025” pornesc la drum: zeci de garnituri spre litoral, începând cu 14 iunie
Programul Social „RESPECT” 2025: înscrierile continuă lunar între 1 și 20
Mai multe
URMĂREȘTE


DESPRE GRIJILE VIEȚII


DE LA MOARTE LA VIAȚĂ


IUBIREA CARE UCIDE


APOSTOLIA MILENIULUI III


PUTEREA CRUCII


URMAREA LUI HRISTOS

