Detectoare de metale deținute fără autorizație, confiscate de polițiștii constănțeni: proprietarii au fost amendați

27 aprilie 2023
Redactia DTV
Publicitate
Miercuri, 26 aprilie, polițiști din cadrul Serviciului Investigații Criminale – Compartimentul Patrimoniu Cultural Național au identificat un bărbat, de 51 de ani, care deținea un detector de metale fără a fi autorizat.
Bărbatul a fost sancționat contravențional conform O.G. 43/2000, iar detectorul de metale a fost ridicat în vederea confiscării.
Joi, 27 aprilie, polițiști din cadrul Serviciului Investigații Criminale – Compartimentul Patrimoniu Cultural Național au identificat un bărbat, de 58 de ani, care deținea un detector de metale fără a fi autorizat.
Bărbatul a fost sancționat contravențional conform O.G. 43/2000, iar detectorul de metale a fost ridicat în vederea confiscării.
Sursă foto: mediafax.ro
Publicitate
Social
Externe
Sănătate
Educație
-INCREDIBIL!-NU-s-au-putut-abține.-Vizitatorii-au-plecat-acasă-cu-un…-„suvenir”-de-la-Cazinoul-din-Constanța-(2).jpeg)
Cazinoul din Constanța a fost vandalizat
-Echipamente-ultramoderne-și-siguranță-crescută-în-noul-bloc-operator-de-la-SCJU-Constanța-(4).jpg)
Florin Mitroi: „Investim în spitale moderne și condiții demne pentru pacienți”
-Școala-„Ion-Jalea”-din-Constanța-intră-în-renovare.-Investiția-este-peste-15-milioane-de-lei-(3).jpeg)
Școala „Ion Jalea” din Constanța, modernizată cu fonduri europene
Grădinița cu Program Prelungit nr. 33, modernizată energetic cu fonduri europene
1.400 metri plasă monofilament și 24 kilograme de pește capturat ilegal, descoperite de către polițiștii de frontieră tulceni
„Trenurile Soarelui 2025” pornesc la drum: zeci de garnituri spre litoral, începând cu 14 iunie
Programul Social „RESPECT” 2025: înscrierile continuă lunar între 1 și 20
Mai multe
URMĂREȘTE


DESPRE GRIJILE VIEȚII


DE LA MOARTE LA VIAȚĂ


IUBIREA CARE UCIDE


APOSTOLIA MILENIULUI III


PUTEREA CRUCII


URMAREA LUI HRISTOS

