Hagi a făcut o criză de nervi la finalul partidei cu FCSB: „Să iasă în față să vorbească”
Gheorghe Hagi, managerul tehnic al Farului a făcut o criză de nervi la finalul partidei de duminică seară, pierdută în fața FCSB-ului, în urma unui penalty discutabil dictat de centralul întâlnirii, Sebastian Colțescu.
De furia „Regelui” nu au scăpat nici conducătorii campioanei României, de la care Hagi așteaptă acum o reacție vehementă la adresa arbitrajului de care au avut parte „marinarii”.
„Ce să vorbesc eu, mă întrebi pe mine? Eu trebuie să fac tactică, eu trebuie să fac echipa să funcționeze, eu trebuie să mă duc la ale mele. Nu am nevoie să vorbesc. Conducerea trebuie să facă lucrul ăsta, nu eu. Conducerea trebuie să înceapă să vorbească. Să vorbească, să zică ce a văzut, dacă e corect sau nu. Eu de unde să vă zic, de pe bancă? Am luat cartonaș galben că mai aveam puțin și.. nu știu ce făceau, dar bine că au fost drăguți. Că dacă voiau și erau chitiți și cu asta îmi dădeau roșu și știi cum mă făcea? Mă împacheta și mă trimitea în tribună. Așa ceva eu n-am văzut. Așa ceva.. atâta aroganță posibilă, să nu te duci să vezi, sunt jucători care simulează și nu, noi vrem să dăm penalti, ca vrem noi. Ok, păi și ce facem? Unde am ajuns? Suntem la început de Campionat. Nici măcar la sfârșit. La început”, a declarat Gheorghe Hagi, manager tehnic Farul Constanța.
Eveniment
Social
Externe
Sănătate
Educație
![](dbimages/037598609924316Screenshot_20240705_105250_Gallery.jpg)
Plajele din Mamaia sunt curate. OMD Mamaia Constanța - „Demontăm știrea falsă despre invazia de alge”
![](dbimages/0602006912231455045137405396neversea.jpg)
Sistemul de plată, check-in, top up și refund la cea de-a șasea ediție a festivalului Neversea
![](dbimages/020313262939453STUDENT-DE-10-by-UNTOLD-&-Neversea.jpg)
„Student de 10” îi premiază pe studenții cu rezultate excepționale cu acces gratuit la cele mai mari festivaluri Untold și Neversea
Minivacanța de Rusalii la Mamaia: Valuri de Distracție și Concerte Senzaționale sub conceptul MAMMA MIA ! SHOWTIME
OMD Mamaia Constanța și OMD Județul Constanța, parteneri strategici ai evenimentului “VIN la mare”
DJ Snake, Tinie Tempah și Dimitri Vegas se alătură lineup-ului Neversea
„Simfonia Luminii“ este gata să fie pusă în scenă
Mai multe
![](dbimages/9697895050049p3.jpg)
![](/img/video.png)
DESPRE GRIJILE VIEȚII
![](dbimages/5784969329834p2.jpg)
![](/img/video.png)
DE LA MOARTE LA VIAȚĂ
![](dbimages/1952142715454p1.jpg)
![](/img/video.png)
IUBIREA CARE UCIDE
![](dbimages/6139984130859a2.jpg)
![](/img/video.png)
APOSTOLIA MILENIULUI III
![](dbimages/074312210083a1.jpg)
![](/img/video.png)
PUTEREA CRUCII
![](dbimages/97270011901855a.jpg)
![](/img/video.png)
URMAREA LUI HRISTOS
![](dbimages/1380901336674.jpg)
![](/img/video.png)